Lékárna U Matky Boží  Písek
382 213 931, 730 130 451

Cannaderm Robátko zklidňující krém 50g

Cannaderm Robátko zklidňující krém 50g

Výrobce: Cannabis Pharma-derm,s.r.o.
Typ: Ostatní
SUKL: 0000000
PDK: 2549583

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
183
Cena obvyklá:201
Ušetříte:9%
kusů Skladem
Popis:

Robátko zklidňující krém pro lokální ošetřování svědivých míst na pokožce dětí nebo dospělých s velmi citlivou pokožkou. Přírodní receptura krému s mírně kyselým pH je vhodná i pro nejmenší děti. Snadno se roztírá a rychle zmírňuje projevy svědění, pálení, zarudnutí pokožky. Ideální krém pro doplňkovou péči při akutních problémech se svěděním kůže, při projevech atopického ekzému, štípnutí hmyzem, kopřivce apod. Používejte pouze pro místní ošetření svědící pokožky, několikrát denně dle potřeby, až do odeznění problému.
Účinné látky: bioaktivní konopný olej, zinek, ocet, měsíček
Jak používat: Krém jemně vetřete pouze lokálně, do místa se zarudlou, svědící pokožkou (ekzematickou, s projevy kopřivky nebo štípnutí hmyzu). Na svědící místa používejte krém dle potřeby několikrát denně, až do odeznění problému. Pro rychlejší zklidnění doporučujeme svědící pokožku umýt před aplikací krému mycí pěnou robátko.
Složení: Aqua, Cannabis Sativa Seed Oil, Glyceryl Stearate Citrate (and) Cetearyl Alcohol (and) Glyceryl Caprylate, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Glycerin, Panthenol, Tocopherol, Acetum, Zinc Oxide (and) Caprylic/Capric Triglyceride (and) Polyhydroxystearic Acid (and) Isostearic Acid, Xanthan Gum, Lonicera Caprifolium Flower Extract (and) Lonicera Japonica Flower Extract, Bisabolol, Calendula Officinalis Oil, Lecithin, Inositol

Cannaderm radí: Svědící, citlivou pokožku umyjte vlažnou vodou a jemnou mycí pěnou robátko. Po umytí svědící místa jemně osušte a vetřete malé množství zklidňujicího krému. Obvykle dochází díky jemně kyselému pH krému a obsaženému zinku k rychlému ústupu svědění i případného zčervenání pokožky. Zklidňujicí krém se sníženým pH používejte pouze a jenom pro místní ošetření svědící pokožky např. při projevech atopického ekzému, štípnutí hmyzem, kopřivce apod. Pro ošetřování ostatní pokožky těla i obličeje zvolte vhodné kosmetické přípravky bez sníženého pH, např. z řady robátko nebo natura. Při projevech atopického ekzému doporučujeme zejména robátko emoliens a regeMa balzám. 

Výrobce: Cannabis Pharma-derm,s.r.o.
Typ: Ostatní
Cena obvyklá*:
201 s dph
Vaše cena:
183 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 2549583
počet kusů  


Produkt se dále nachází v těchto kategoriích: