ML Dětský motýlek - Jezevčíci - Doplněk pro život

ML Dětský motýlek - Jezevčíci - Doplněk pro život

Výrobce: Sociální projekt DOPLNĚK PRO ŽIVOT, z.ú.
Typ: Ostatní
SUKL: 0000000

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
449
Cena obvyklá:494
Ušetříte:9.1%
kusů
Skladem
Popis:

Zakoupením produktu Doplněk pro život podpoříte sociální projekt, který dává možnost přivýdělku matkám handicapovaných dětí. Můžete pomáhat a u toho vypadat dobře. Tím, že budete tento projekt šířit dál, pomůžete lidem, kteří jsou ve svém životě znevýhodněni.

„Před 17 lety se paní Gabriele narodil syn Marek. V osmi měsících mu diagnostikovali dětskou mozkovou obrnu. Muselo se začít s rehabilitacemi, kterým rodina obětovala veškerý čas…“

Tatínek je pro syna největším mužským vzorem. Proč by tedy i malý nemohl mít motýlka stejně jako ten velký? Chlapům to spolu bude ladit na oslavách, návštěvách, společenských akcích nebo jen tak na procházce. Dětský motýlek je na rozdíl od klasického na suchý zips, který umožňuje rychlé a pohodlné zapínání i těm nejmenším. Díky ruční práci a kvalitní látce je doplněk pevný a skvěle drží tvar. Svým nákupem uděláte radost nejen vašemu dítku, ale i autorce motýlka. Tou je paní, jejíž nelehký osud ji spojil s projektem Doplněk pro život. Její životní příběh spolu s dárkovou krabičkou je součástí balení.

 

Výrobce: Sociální projekt DOPLNĚK PRO ŽIVOT, z.ú.
Typ: Ostatní
Cena obvyklá*:
494 s dph
Vaše cena:
449 s dph
SUKL: 0000000
počet kusů