ML Pánský motýlek - Sal - Doplněk pro život

ML Pánský motýlek - Sal - Doplněk pro život

Výrobce: Sociální projekt DOPLNĚK PRO ŽIVOT, z.ú.
Typ: Ostatní
SUKL: 0000000

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
549
Cena obvyklá:604
Ušetříte:9.1%
kusů
Skladem
Popis:

Zakoupením produktu Doplněk pro život podpoříte sociální projekt, který dává možnost přivýdělku matkám handicapovaných dětí. Můžete pomáhat a u toho vypadat dobře. Tím, že budete tento projekt šířit dál, pomůžete lidem, kteří jsou ve svém životě znevýhodněni.

„Paní Pavle se narodila zdravá holčička. Zlom nastal v jedenácti měsících po očkování proti obrně. Injekce poškodila vývoj dítěte. Malá Hanička je od té doby odkázána na vozík….“

Vaše chlouba i nejlepší kamarád, vždy připraven a nikdy neselže. Ženy ho milují a muži vám ho závidí. Řeč je o našem originálním motýlku. Zapomeňte na pracné vázání. Stačí jen nastavit posunovač na správnou velikost a zapnout kovové zapínání. Je perfektním doplňkem na ples, svatbu nebo do divadla avšak obdivné pohledy zaručí také v práci, škole i na nedělní procházce. Motýlek vám jen tak neuletí, je ručně ušit z kvalitní látky. Díky krabičce, kterou balení obsahuje, je současně i skvělým dárkem pro muže všeho věku. Mimo Doplňku pro život v ní najdete i příběh jeho autorky, kterou jste zakoupením podpořili.

 

Výrobce: Sociální projekt DOPLNĚK PRO ŽIVOT, z.ú.
Typ: Ostatní
Cena obvyklá*:
604 s dph
Vaše cena:
549 s dph
SUKL: 0000000
počet kusů