Humát - detoxikace organismu 60 tablet

Humát - detoxikace organismu 60 tablet

Výrobce: HUMÁTY s.r.o.
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 3992428

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
32150
Cena obvyklá:354
Ušetříte:9.2%
kusů
Skladem
Popis:

HUMÁT slouží pro důkladnou detoxikaci celého organismu bez vlivu na jeho rovnováhu. Požadované detoxikace docílíte 100 % přirozenou přírodní cestou bez vedlejších účinků.

Detoxikaci zajišťují přírodní huminové kyseliny ze sibiřského LEONARDITU z okolí jezera Bajkal v přírodní, neupravené podobě. Naše unikátní postupy ponechávají huminovým kyselinám vysokou biologickou aktivitu = jedinečný účinek.

Huminové kyseliny z LEONARDITU mají antibakteriální a protizánětlivý účinek, čímž dochází k udržování optimálního prostředí v zažívacím traktu.

Huminové kyseliny z LEONARDITU plní funkci vyvazovače = navazují na sebe toxiny a mykotoxiny čímž při vyprazdňování očišťují celý zažívací trakt = DETOXIKACE.

V balení je 60 tablet. Každá tableta obsahuje 500 mg LEONARDITU. Užívání HUMÁTU se řídí tělesnou hmotností: 1 tableta je na 25 kg tělesné hmotnosti.

Detoxikační kůru provádějte po dobu 6 měsíců takto:
1. měsíc: prvních 10 dní v měsíci
2. až 6. měsíc: prvních 7 dní v měsíci

HUMÁT doporučujeme užívat i v případě náhlých zažívacích problémů a to po dobu 3-5 dnů. Užití tablet se rovněž řídí tělesnou hmotností (1 tableta na 25 kg tělesné hmotnosti). 
HUMÁT je pouze doplněk stravy, nenahrazuje pro tělo příjem základních živin.

Pokud by člověk konzumoval jen kvalitní stravu výhradně z přírodních zdrojů, trávil dostatečný čas na čerstvém vzduchu, pil dostatečné množství čisté vody a pravidelně se pohyboval, byla by to šance, aby se jeho organismus základními očistnými a ochrannými procesy sám dokázal zbavit nežádoucích toxinů. Styl dnešního života na toto bohužel zapomíná a právě proto je dodatečná detoxikace organismu velmi důležitá.

Průmyslová výroba potravin, velké množství restaurací s rychlým občerstvením a franšízových pekáren, používání umělých přísad do jídel natolik zatěžují náš organismus toxickými látkami, že naše detoxikační orgány již nedokážou zbavit organismus od toxických látek. HUMÁT to ovšem 100 % napraví.

HUMÁT je ryze český výrobek.

Doplněk stravy

Výrobce: HUMÁTY s.r.o.
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
354 s dph
Vaše cena:
32150 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3992428
počet kusů