Flexofytol 60 kapslí

Flexofytol 60 kapslí

Výrobce: Ewopharma
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 3789865

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
67580
11,30 Kč / 1 kapsle
Cena obvyklá:743
Ušetříte:9%
kusů
Skladem
Popis:

Přírodní revoluce na klouby - kurkuma s unikátní vstřebatelností. Flexofytol® obsahuje bio-optimalizovaný extrakt kurkumy standardizovaný na 42 mg kurkuminu. Extrakt z kurkumy přispívá k udržování normálního stavu kloubů, ovlivňuje pohyblivost kloubů a rovněž opotřebení kloubních chrupavek. 

Kurkuma je součástí systému tradiční ájúrvédské nauky o životě a dlouhověkosti již celá staletí. Sušením a mletím jejího kořene vzniká koření s mnoha zajímavými vlastnostmi. Přidávat toto vynikající koření do jídla však nestačí. Kurkumin se velmi obtížně vstřebává a nedostává se do systémového krevního oběhu. A to je důvod, proč zvolit Flexofytol®.   

Dávkování: Počáteční dávka (po dobu 1 měsíce): Dospělí a děti od 12 let užívají 2 tobolky ráno a 2 tobolky večer, děti od 6 do 11 let pak 2 tobolky ráno. Udržovací dávka: Dospělí a děti od 12 let užívají 2 tobolky ráno, děti od 6 do 11 let pak 1 tobolku ráno. Doporučujeme užívat minimálně 3 měsíce. Flexofytol® lze užívat dlouhodobě bez rizika trávicích obtíží.

Složení: Emulgátor (polysorbát 80), obal kapsle (hovězí želatina), zvlhčovadlo (glycerol), biooptimalizovaný extrakt z kurkumy (Curcuma longa) standardizovaný na 42 mg kurkuminu, regulátor kyselosti (kyselina citronová), voda, barviva (oxid titaničitý, karmíny, oxidy železa). 

Upozornění: Nevhodné pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. V případě užívání antikoagulancií se poraďte s lékařem/lékárníkem. Přerušte užívání v případě dlouhotrvajícího průjmu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplněk stravy

Výrobce: Ewopharma
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
743 s dph
Vaše cena:
67580 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3789865
počet kusů