STREPTOkill 25ml kapky s ústním aplikátorem

STREPTOkill 25ml kapky s ústním aplikátorem

Výrobce: BIORG EU s.r.o.
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 3226645

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
33090
1 323,60 Kč / 100 mililitrů
Cena obvyklá:364
Ušetříte:9.1%
kusů
Skladem
Popis:

Streptokill jsou přírodní ústní kapky, které lze užívat při jakýchkoli akutních i nepatřičných pocitech v krku. Bylinné kapky podporují normální funkce cest dýchacích, pro podporu přirozené obranyschopnosti organismu. Tinktura se silným výtažkem z dubu a deseti bylin.

100% přírodní: všechny látky obsažené ve Streptokillu jsou přírodní a ani při jejich extrakci nejsou využívány žádné syntetické postupy. 

Způsob použití, dávkování: 5-20 krát denně 2-4 krát stříknout na postižená místa v hrdle a polknout, případně možno také naředit v malé skleničce v poměru 1 díl Streptokillu (20 stříknutí = cca 2 ml) + 3 díly vody (kávová lžička = cca 6 ml) a vykloktat.

Specifikace a složení (část rostliny, latinský název): alkohol min. 58% obj. - etanol (ethanol), voda (aqua), dub letní (kůra, quercus robur), šalvěj lékařská (nať, salvia officinalis), řepík lékařský (nať, agrimonia eupatoria), jitrocel kopinatý (list, plantago lanceolata), heřmánek pravý (květ, matricaria recutita), zlatobýl obecný (nať, solidago virgaurea), lopuch větší (kořen, arctium lappa), levandule lékařská (květ, levandula angustifolia), přeslička rolní (nať, equisetum arvense), hřebíčkovec vonný (poupě, syzygium aromaticum), tymián obecný (list, thymus vulgaris).

Upozornění: Výrobek není vhodný pro děti do 3 let, neurčí-li lékař jinak. V těhotenství se o užití poraďte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladování: Skladujte na suchém místě při teplotě 10-25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu a mrazu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Doplněk stravy

Výrobce: BIORG EU s.r.o.
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
364 s dph
Vaše cena:
33090 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3226645
počet kusů