L-Tryptofan Therapill 60 kapslí

L-Tryptofan Therapill 60 kapslí

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 4537735

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
32040
5,30 Kč / 1 kapsle
Cena obvyklá:352
Ušetříte:9%
kusů
Skladem
Popis:

L-Tryptofan Therapill je doplněk stravy sloužící k dosažení psychické rovnováhy, vnitřního klidu a pocitu pohody v obdobích, kdy se člověku nedostávají. Obsahuje L-tryptofan, jenž zvyšuje syntézu serotoninu a vitamin B6 pro podporu činnosti nervového systému.

Slouží k dosažení psychické rovnováhy, vnitřního klidu a pocitu pohody v obdobích, kdy se člověku nedostávají.  Přípravek není návykový, takže jej lze užívat dlouhodobě bez nežádoucích účinků. V doporučené denní dávce přípravek nesnižuje bdělost ani nevyvolává spánek. Přípravek L-Tryptofan Therapill je synergicky doplněn o vitamin B6, který přispívá k normální činnosti nervového systému, udržuje energii v těle a účinně pomáhá zvládat stres. V případech snížení koncentrace nebo mentální bělosti účinně podporuje udržování duševních schopností.

  •  při poruchách nálady a psychické nepohodě
  •  originální přípravek s vysokou dávkou čistého L-tryptofanu lékárenské kvality
  •  účinné a tradicí prověřené nenávykové složení bez nežádoucích účinků

Přípravek se užívá při poruchách nálady a psychické nepohodě. Doporučuje se užívat dlouhodobě.

L-tryptofan je životně důležitá živina, kterou lidské tělo běžně získává ze stravy. Následně z něj vyrábí množství dalších látek, z nichž většina slouží operacím nervového a neurohormonálního systému. Mezi těmito látkami zaujímá jedinečné postavení serotonin  (5-hydroxytryptamin), který je přenašečem nervových signálů ovlivňujících mimo jiné psychickou stabilitu a pocit pohody.
L-tryptofan je přirozenou složkou vyskytující se v lidském organizmu. Proto jeho užívání nevyvolává žádné nežádoucí účinky a není návykové. V doporučené denní dávce nesnižuje bdělost ani nevyvolává spánek.

Doporučené dávkování:
1 kapsle 1–3 x denně, nejlépe mezi jídly. K dlouhodobému užívání. V doporučené denní dávce přípravek nesnižuje bdělost ani nevyvolává spánek.

Upozornění:
Výrobek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. U osob s onemocněním ledvin, jater a svalovými poruchami doporučujeme užívání konzultovat s lékařem. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě 15–25° C. Uchovávejte mimo dosah dětí! Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku.

Doplněk stravy

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
352 s dph
Vaše cena:
32040 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 4537735
počet kusů  


Produkt se dále nachází v těchto kategoriích: