Swiss NatureVia UroPerfect Manóza Rapid 10 sáčků

Swiss NatureVia UroPerfect Manóza Rapid 10 sáčků

Výrobce: BIOVIT IMPEX CO.ČR, s.r.o.
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 3941052

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
25160
25,20 Kč / 1 sáček
Cena obvyklá:277
Ušetříte:9.2%
kusů
Skladem
Popis:

Rychlá a spolehlivá péče o močové cesty. Přípravek UroPerfect Manóza RAPID oceníte při nepohodlí močových cest. Obsahuje kombinace D-manózy, koncentrovaného brusinkového extraktu a zlatobýlu s vitaminem D. 

Aktivní složky:

  • Severoamerická brusinka (Vaccinium macrocarpon) je bohatá na přírodní látky s fyziologickým účinkem. Obsahuje minerály, vitaminy, stopové prvky, organické kyseliny a vysoké množství proantokyanidinů (PAC). Koncentrovaný extrakt Cran-Max nejvyšší kvality s unikátní technologií postupného uvolňování aktivních látek (až 16 hodin) - BioShield.
  • D-manóza je přírodní monosacharid vyskytující se přirozeně v organismu. Nevstřebává se a po požití se v nezměněné formě se vylučuje ledvinami do moči. Spolu s dostatečným pitným režimem napomáhá vyplavování patogenních bakterií.
  • Zlatobýl obecný (Solidago virgaurea) přispívá k normální funkci močové soustavy a napomáhá přirozené obranyschopnosti organismu.
  • Vitamin D příznivě ovlivňuje imunitní systém.

Dávkování: Užívejte při prvních pocitech nepohodlí při močení. Obsah sáčku nasypte do sklenice studené nebo teplé vody, zamíchejte a užívejte podle uvedeného doporučeného schématu. Mohou užívat i těhotné ženy. Dbejte na dostatečný příjem tekutin. Děti od 3 do 6 let mohou užívat v poloviční dávce.

Při rychlém režimu užívejte 1.+2.den 3 sáčky denně, 3.+4.den 2 sáčky denně. Dlouhodobě užívejte 1 sáček denně večer před spaním. V režimu sex užijte 1 sáček 1 hodinu po pohlavním styku. 

Složení: D-manóza 2000 mg, Cran-Max standardizovaný brusinkový extrakt (34:1) (18 mg PAC) 250 mg, zlatobýl obecný (extrakt z nati 10:1) 20 mg, vitamin D3 40 IU (20 % DRHP) v jednom sáčku.

D-manosa, kanadská brusinka (klikva velkoplodá) extrakt, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), zlatobýl obecný extrakt, protispékavá látka (oxid křemičitý), aroma (brusinka), cholekalciferol. 

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Mohou užívat i ženy v období těhotenství a kojení, užívání je však vhodné konzultovat s lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí. 

Doplněk stravy

Výrobce: BIOVIT IMPEX CO.ČR, s.r.o.
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
277 s dph
Vaše cena:
25160 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3941052
počet kusů