Möllers Omega 3 citron dárkové balení 2x250ml

Möllers Omega 3 citron dárkové balení 2x250ml

Výrobce: VITANA, a.s.
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 3870533

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
61230
122,50 Kč / 100 mililitrů
Cena obvyklá:674
Ušetříte:9.2%
kusů
Skladem
Popis:

Norský rybí tuk Möller's 250ml s přírodní citrónovou příchutí (extrakt z citronu) je rybí tuk vyrobený přímo v Norsku. Díky příjemné citronové chuti si na tento rybí tuk rychle zvyknete a oblíbíte si jeho pravidelnou konzumaci. Möller's rybí tuk je vyroben z tresčích jater nejvyšší kvality s vysokým obsahem omega 3 mastných kyselin.

  • bohatý zdroj vitaminů A, D a E
  • bohatý zdroj omega-3 nenasycených mastných kyselin EPA a DHA

Pravý norský rybí tuk se 160 letou tradicí

Již od roku 1854 je norský rybí tuk Möller's nejvýznamnějším a nejpopulárnějším tukem z tresčích jater v regionu severských zemí. Möller's tuk z tresčích jater je získaný z volně žijících norských arktických tresek lovených v oblastech Lofoten a Vesterålen na severu Norska. Pro zachování nejvyšší kvality i po expedici se rybí tuk Möller's plní do tradičních skleněných lahví.

Unikátní kombinace živin

Möller's tuk z tresčích jater je unikátní kombinací přírodních omega-3 esenciálních mastných kyselin z ryb a vitamínů D, A a E. Tyto živiny, které jsou důležité pro optimální vývoj a udržení zdraví člověka. Díky jejich přínosu pro zdraví, norské zdravotní úřady doporučují denní příjem rybího tuku pro každého a pro děti již od 3. let věku.

Omega-3 pomáhá udržet si zdraví

Möller's rybí tuk je bohatým přírodním zdrojem omega-3 esenciálních mastných kyselin. Díky němu získáte v přirozené nekoncentrované snadno vstřebatelné formě triglyceridů 1,2 g omega-3 v denní doporučené dávce, což je více než nabízí většina omega 3 produktů na trhu. Omega 3 esenciální mastné kyseliny mají vědecky potvrzený pozitivní vliv na srdce, krevní oběh a mozek.

DHA pro optimální vývoj

Möller's tuk z tresčích jater je přirozeně bohatý na důležitou omega-3 mastnou kyselinu DHA. Je prokázáno, že DHA je důležitá pro optimální vývoj a funkci mozku, zraku a nervového systému.

Vitamin D, A a E

Játra arktických tresek mají obzvláště vysokou koncentraci vitamínu D. Vitamín D stimuluje vstřebávání vápníku v těle, což napomáhá stavbě silných kostí. Vitamín A hraje klíčovou roli v procesu vidění a je zodpovědný za správnou funkci imunitního systému. Vitamin E působí jako antioxidant.

Nutriční hodnoty v 5 ml (% Doporučená denní dávka DDD)

Omega-3 1.2 g
- z toho kyselina eikosapentaenová (EPA) 0.4 g
- z toho kyselina dokosahexaenová (DHA) 0.6 g
Vitamin E 10 mg (83% DDD)
Vitamin A 250 μg (31,25% DDD)
Vitamín D 10 μg (200% DDD)

Doplněk stravy

Výrobce: VITANA, a.s.
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
674 s dph
Vaše cena:
61230 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3870533
počet kusů  


Produkt se dále nachází v těchto kategoriích: