Lepicol PLUS trávicí enzymy 180 kapslí

Lepicol PLUS trávicí enzymy 180 kapslí

Výrobce: PROBIOTICS PROVITA s.r.o.
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 8594028190574

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
37450
2,10 Kč / 1 kapsle
Cena obvyklá:412
Ušetříte:9.1%
kusů
Skladem
Popis:

Obsahuje jemné psyllium, které přispívá k udržování normálního pohybu střev.

Co je Lepicol plus+?
Lepicol plus+ je multi-vlákninový přípravek obsahující jemné psyllium, které přispívá k udržování normálního pohybu střev, dále pak inulín, tedy prebiotickou vlákninu. Vláknina je klíčovou složkou rozmanité a vyvážené stravy. Tyto dvě složky vám mohou pomoci zajistit si doporučovanou denní dávku vlákniny. Třetí klíčovou složkou je 5 kmenů živých kultur, které se přirozeně vyskytují v trávicím ústrojí zdravého člověka.
Lepicol plus+ má pro vás extra benefit, a sice v tom, že obsahuje trávicí enzymy a tři botanické složky, kořen zázvoru, lístky máty peprné a fenyklové semínko. 

Tento přípravek je vhodný: při užívání antibiotik, při cestování, pro vegetariány, pro děti, pro těhotné ženy

Skladujte na chladném a suchém místě -  mimo dosah přímého slunečního záření.
Skladujte mimo dosah dětí. Nemusí se skladovat v chladničce.
Spotřebujte do: viz. dno dózy

Doporučené dávkování: užívejte nejlépe 10 minut před jídlem.
Dospělí: užívejte 4-8 kapslí jednou nebo dvakrát denně. Zapijte vodou nebo ovocnou šťávou (200-300 ml). Doporučujeme začít s nižší dávkou a postupně zvyšovat dle individuálních potřeb (maximálně 8 kapslí dvakrát denně).
Děti: 2-5 kapslí jednou nebo dvakrát denně, zapít vodou nebo ovocnou šťávou (100-200 ml) Podávání Lepicolu dětem mladším 12 let by rodiče měli konzultovat s lékařem.
Těhotné ženy: Lepicol plus+ je vhodný i pro těhotné, ale, tak jako i u jiných doplňků stravy, doporučujeme konzultaci s lékařem.
Upozornění: užívání Lepicolu plus+ bez tekutin může způsobit, že se začnete dusit. Proto vždy Lepicol plus+ řádně zapijte, nejlépe množstvím 200-250 ml na 5 kapslí Lepicolu plus+. Pokud jste v nedávné době prodělali nějakou operaci střev či máte jiné střevní obstrukce, konzultujte vždy užívání Lepicolu plus+ se svým lékařem. Pokud kdykoliv v průběhu užívání Lepicolu plus+ pocítíte nějaké potíže, přestaňte s jeho užíváním a poraďte se s lékařem. Není vhodné pro děti do 3 let.


Složení: osemení psyllia (plantago ovata forsk), inulín, trávicí enzymy (proteáza, betain HCL), kořen zázvoru, papain, lístky máty peprné, fenyklové semínko, bromelain, živé kultury (viz.níže).
Každých 5 kapslí obsahuje 2,7 g vlákniny.
Hmotnost obsahu jedné kapsle : 700 mg
Živé kultury:
Lactobacillus rhamnosus PXN 54
Bifidobacterium bifidum PXN 23
Lactobacillus acidophilus PXN 35
Lactobacillus plantarum PXN 47
Lactobacillus bulgaricus PXN 39
Množství živých kultur: 2 miliardy CFU v 10 gramech, což odpovídá 750 miliónům CFU v 5 kapslích. Potvrzeno rozbory České zemědělské univerzity v Praze a Společností pro probiotika a prebiotika.
Alergeny: obsahuje stopová množství sóji a mléka, protože tyto složky jsou použity v kultivačním médiu probiotik. Stopy mléka jsou v množství, které neovlivní lidi s laktózovu intolerancí.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy by neměl být užíván jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Doplněk stravy
 

Výrobce: PROBIOTICS PROVITA s.r.o.
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
412 s dph
Vaše cena:
37450 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 8594028190574
počet kusů