Walmark Biopron 9 30+10 tobolek

Walmark Biopron 9 30+10 tobolek

Výrobce: Walmark
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 3607166

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
32770
8,20 Kč / 1 tobolka
Cena obvyklá:360
Ušetříte:9%
kusů
Skladem
Popis:

Probiotický komplex Biopron 9 představuje jedinečnou a vyváženou kombinaci probiotických kultur a prebiotických fruktooligosacharidů (FOS). Obsahuje 9 kmenů živých mikroorganismů v počtu 9 miliard v denní dávce. Díky vysoké kvalitě surovin a použitým procesům a metodám balení je obsah probiotických kultur chráněn před vzdušnou vlhkostí až před dalšími vnějšími vlivy, což zajišťuje jejich životnost a aktivaci až v zažívacím traktu v místě určení. Speciální technologie zpracování rovněž zajišťuje odolnost obsažených bakterií vůči žaludečním i žlučovým kyselinám a ty se pak neporušené dostanou až do tlustého střeva.

Probiotické kmeny preparátu Biopron 9 jsou přirozenou součástí normální střevní mikroflóry, proto je tento doplněk stravy bezpečný i při dlouhodobém podávání. 

Dávkování a způsob užití: Užívejte 1 tobolku 1-2x denně během jídla. Pokud je potřeba, lze denní dávku zdvojnásobit. 

Složení: Denní dávka obsahuje Probiotický komplex 9 kmenů vitálních mikroorganismů: Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactococcus lactis ssp. Lactis, Streptococcus thermophilus 9x109 CFU*, Fruktooligosacharidy 314 mg.

*CFU - počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming units)

Složení: Fruktooligosacharidy, želatina, probiotický komplex, antioxidant (kyselina L-askorbová), protispékavá látka (stearát hořečnatý), barvivo (oxid titaničitý). 

Upozornění: Produkt není vhodný pro děti do 3 let.

Doplňky stravy

Výrobce: Walmark
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
360 s dph
Vaše cena:
32770 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3607166
počet kusů