Cannaderm Robátko ochranný krém 50g

Cannaderm Robátko ochranný krém 50g

Výrobce: Cannabis Pharma-derm,s.r.o.
Typ: Kosmetika
SUKL: 0000000
PDK: 2483361

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
20780
415,60 Kč / 100 gramů
Cena obvyklá:229
Ušetříte:9.3%
kusů
Skladem
Popis:

Hlavní ingrediencí Cannadermu je bioaktivní konopný olej, který získáváme ze schválených odrůd technického konopí (Cannabis Sativa, konopí seté). Olej pro Cannaderm se lisuje za studena a skladuje v ochranné atmosféře, aby jeho bioaktivita zůstala v potravinách i v kosmetice zachována co nejdéle.

Je potvrzené, že konopný olej získávaný lisováním za studena neobsahuje žádné psychoaktivní látky jako je THC, ani bílkoviny či jiné balastní látky potenciálně dráždivé pro lidskou pokožku.

Robátko ochranný krém s OF
Ochranný krém s přidaným minerálním UV filtrem pro celodenní péči o pokožku dětí a dospělých s velmi citlivou pokožkou v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Přírodní receptura krému bez obsahu vody vyhovuje i pro nejmenší děti. Obsažené účinné látky aktivně chrání pokožku a zabraňují jejímu vysychání a podráždění. Pokožka je ihned po aplikaci krému vláčnější, jemnější a vytvořený lipidový film ji perfektně chrání před nepřízní počasí, chladem, větrem a působením vlhkosti. Krém je ideální např. pro ošetřování okolí úst, které chrání před působením slin a vznikem lišejů (při cucání dudlíku, lahviček, hraček apod.).

Krém není určen jako přípravek na opalování!

BIO CERTIFIKOVANÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA

Hlavní látky: bioaktivní konopný olej, máslovník, zinek, levandule

Použití: V tenké vrstvě aplikujte krém robátko s ochranným faktorem na nechráněné části pokožky (obličej, ruce, uši, krk). V zimním období jej používejte místo denního krému. Celoročně můžete krém používat k ošetřování pokožky kolem úst u malých dětí.

Složení: Butyrospermum Parkii Butter, Zinc Oxide (and) Caprylic/Capric Triglyceride (and) Polyhydroxystearic Acid (and) Isostearic Acid, Cannabis Sativa Seed Oil, Glyceryl Stearate, Lavandula Angustifolia Oil, Cymbopogon Schoennanthus Oil

Balení: 50g

Kosmetika

Výrobce: Cannabis Pharma-derm,s.r.o.
Typ: Kosmetika
Cena obvyklá*:
229 s dph
Vaše cena:
20780 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 2483361
počet kusů  


Produkt se dále nachází v těchto kategoriích: