WELEDA Měsíčkový kojenecký krém 75ml

WELEDA Měsíčkový kojenecký krém 75ml

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Typ: Ostatní
SUKL: 0000000
PDK: 2898121

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
21270
Cena obvyklá:234
Ušetříte:9.1%
kusů
Skladem
Popis:

Měsíčkový kojenecký krém spolehlivě a účinně chrání citlivou pokožku v oblasti zadečku před agresivním působením stolice a vznikem opruzenin. Výtažky z certifikovaně ekologicky pěstovaného měsíčku lékařského a heřmánku mají zklidňující a hojivé účinky na již vzniklé opruzeniny. Mandlový a sezamový olej pěstí a regenerují jemnou dětskou pokožku.


Charakteristika: 100% bio kvalita měsíčku lékařského pouze čisté rostlinné oleje, které jsou příbuzné tukům lidské pokožky výborná snášenlivost přípravků i při atopickém ekzému (dermatologicky testováno) bez obsahu jakýchkoliv syntetických konzervačních látek, barviv či vůní a látek na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy (parafínu, vazelíny).


Jak používat: po šetrném očištění zadečku naneste krém v dostatečném množství na místa vystavená působení stolice, zejména do oblasti kožních záhybů, případně na již vzniklé opruzeniny. Krém je možný použít od prvního dne po narození.

Seznam složek (úplná deklarace - INCI): voda, olejový výtažek (podzemnicový olej) z měsíčku (Calendula) a květů heřmánku, oxid zinečnatý, včelí vosk, lanolin, glyceridy mastných kyselin, přírodní oxid hlinitý, směs přírodních éterických olejů.

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Typ: Ostatní
Cena obvyklá*:
234 s dph
Vaše cena:
21270 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 2898121
počet kusů  


Produkt se dále nachází v těchto kategoriích: