Coldrex MAXGrip Lesní ovoce 14 sáčků

Coldrex MAXGrip Lesní ovoce 14 sáčků

Výrobce: OMEGA PHARMA a.s.
Typ: Volně prodejné léky
SUKL: 0241264
PDK: 3760759
Další informace:
Příbalový leták

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
270
Cena obvyklá:297
Ušetříte:9.1%
kusů
Skladem
Popis:

Coldrex Maxgrip lesní ovoce obsahuje tři léčivé látky: paracetamol, fenylefrin a kyselinu askorbovou (vitamin C). Paracetamol působí proti bolesti a horečce. V přípravku je paracetamol obsažen v maximální dávce. Fenylefrin patří mezi dekongestanty (látky snižující zduření nosní sliznice). Odstraňuje otok a překrvení sliznic, čímž uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a tak usnadňuje dýchání.

Kyselina askorbová nahrazuje ztráty vitaminu C v organismu v počátečním stadiu chřipky a nachlazení. 

Coldrex je určen pro dospělé od 18 let (včetně starších osob) s tělesnou hmotností nad 65 kg k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky, nachlazení a jiných horečnatých onemocnění doprovázených ucpaným nosem nebo ucpanými vedlejšími nosními dutinami. Coldrex Maxgrip lesní ovoce odstraňuje bolest hlavy, bolest v krku, bolest svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos i vedlejší nosní dutiny a snižuje horečku. 

Dávkování a způsob užití: Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Dospělí (včetně starších osob) s tělesnou hmotností nad 65 kg: užívejte 1 sáček po 4-6 hodinách, podle potřeby. Jednotlivé dávky užívejte nejdříve po 4 hodinách. Maximální jednotlivá dávka je 1 sáček. Neužívejte více než 4 sáčky během 24 hodin. Vysypte obsah sáčku do sklenice nebo do šálku a přelijte horkou vodou. Míchejte, dokud se prášek nerozpustí. Podle chuti můžete přisladit medem nebo cukrem. Vypijte.

Přípravek se může užívat nezávisle na jídle. Nepřekračujte doporučené dávkování. Pokud nedojde do 3 dnů ke zlepšení příznaků onemocnění nebo se naopak obtíže zhorší, vyskytnou se nové příznaky nebo neobvyklé reakce, poraďte se o další léčbě s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte tento lék déle než 7 dnů. 

Složení: Jeden sáček obsahuje tyto léčivé látky: Paracetamolum 1000 mg, Phenylephrini hydrochloridum 10 mg, Acidum ascorbicum (vitamin C) 70 mg. Pomocnými látkami jsou: sacharosa, natrium-citrát, kyselina vinná, aspartam (E 951), ovocné aroma v prášku (obsahujesacharosu, maltodextrin, oxidovaný kukuřičný škrob, rostlinný olej), barva E 122/110/142 (obsahuje oranžovou žluť E 110, azorubin E 122, zeleň S - E 142). 

Kontraindikace: Pozorně čtěte příbalovou informaci. Neužívejte Coldrex jestliže jste alergický(á) na paracetamol, fenylefrin-hydrochlorid, vitamin C nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku, trpíte závažným onemocněním jater nebo máte žloutenku, máte závažné problémy s vysokým krevním tlakem, máte závažnou hemolytickou anemii (chudokrevnost z rozpadu červených krvinek), trpíte zvýšeným nitroočním tlakem (zelený zákal s úzkým úhlem), užíváte nebo jste během posledních dvou týdnů užíval(a) inhibitory monoaminooxidázy (léky proti depresi). Neužívejte tento přípravek bez doporučení lékaře, pokud máte problémy se závislostí na alkoholu a/nebo trpíte jaterním onemocněním. Coldrex není určený k dlouhodobé léčbě.

Kojící ženy mohou přípravek užívat pouze na výslovné doporučení lékaře. Není určeno pro děti!

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Léčivý přípravek k vnitřnímu užití. O správném použití se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Výrobce: OMEGA PHARMA a.s.
Typ: Volně prodejné léky
Cena obvyklá*:
297 s dph
Vaše cena:
270 s dph
SUKL: 0241264
PDK: 3760759
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  


Produkt se dále nachází v těchto kategoriích: