Ibalgin Rapidcaps 400mg 30 kapslí

Ibalgin Rapidcaps 400mg 30 kapslí

Výrobce: Sanofi-aventis, s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
SUKL: 0229962
PDK: 3628618
Další informace:
Příbalový leták

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
99
Cena obvyklá:109
Ušetříte:9.2%
kusů
Skladem
Popis:

Ibalgin Rapidcaps je novinka na akutní bolesti. Je rychlý, silný a účinný, s rychlým nástupem účinku již po 15 minutách. Je proto vhodný zejména pro úlevu od akutní bolesti zubů, menstruační bolesti a bolesti hlavy.

Přípravek Ibalgin Rapidcaps měkké tobolky je indikován k symptomatické úlevě od bolesti hlavy, migrény, bolesti zubů, bolesti zad, bolesti při menstruaci, bolesti svalů, neuralgie, méně závažných symptomů artritidy, revmatické bolesti, horečky provázející chřipku a záněty horních cest dýchacích. Ibalgin Rapidcaps 400 mg měkké tobolky je určen pro dospělé a, dospívající od 12 let (od 40 kg tělesné hmotnosti). Vzhledem k množství léčivé látky v jedné tobolce je Ibalgin Rapidcaps 200 mg měkké tobolky určen pro dospělé, dospívající a děti od 6 let (od 20 kg tělesné hmotnosti).

Dávkování: Používejte nejnižší účinnou dávku po co nejkratší možnou dobu nezbytnou ke zlepšení symptomů.
Doporučená dávka se pohybuje v rozmezí od 200 do 400 mg ibuprofenu až třikrát denně dle potřeby.
Dodržujte interval alespoň 4 hodiny mezi dvěma dávkami a neužívejte více než 3 tablety (1200 mg ibuprofenu) během 24 hodin. Vedlejší příznaky Jestliže se objeví kopřivka, náhle vzniklý otok kolem očí, pocit tísně na hrudníku, potíže s dýcháním nebo polykáním, dále bolesti v nad bříšku nebo poruchy vidění, případně při objevení se krvácení z trávicího traktu (zvracení krve nebo do černa zbarvená stolice), přerušte užívání přípravku a okamžitě vyhledejte lékaře.

Upozornění: Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek IBALGIN RAPIDcaps musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.

Složení: Léčivou látkou je ibuprofenum. Jedna tobolka obsahuje ibuprofenum 400 mg. Dalšími složkami jsou makrogol 600, roztok hydroxidu draselného 85% (E525), želatina, čištěná voda, tekutý částečně dehydratovaný sorbitol (E420), extrakt z košenily 43% (E120).

Lék k vnitřnímu užití s účinnou látkou ibuprofenum. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Výrobce: Sanofi-aventis, s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
Cena obvyklá*:
109 s dph
Vaše cena:
99 s dph
SUKL: 0229962
PDK: 3628618
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů