Nasivin Sensitive 0.05% nosní sprej, roztok 10 ml

Nasivin Sensitive 0.05% nosní sprej, roztok 10 ml

Výrobce: Merck
Typ: Volně prodejné léky
SUKL: 0171031
PDK: 2738640
Další informace:
Příbalový leták

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
99
Cena obvyklá:109
Ušetříte:9.2%
kusů
Skladem
Popis:

Nasivin Sensitive 0,05% se používá při akutní rýmě, alergické a vazomotorické rýmě (druh neinfekční rýmy projevující se záchvaty řídké sekrece z nosu a jeho ucpáním). Po poradě s lékařem se přípravek rovněž používá pro podporu odtoku sekretu z vedlejších nosních dutin, při zánětu sluchové (Eustachovy) trubice a zánětu středního ucha v důsledku rýmy a pro diagnostickou dekongesci sliznic. Nasivin Sensitive 0,05% je určen pro dospělé, dospívající a děti od 6 let věku.  

Dávkování a způsob užití: Pokud Váš lékař nedoporučí jinak, aplikuje se jeden vstřik do každé nosní dírky 2 až 3krát denně. Jednotlivá dávka nesmí být podána více než 3krát denně. Nepoužívejte vyšší než doporučené dávkování. Nepoužívejte přípravek Nasivin Sensitive 0,05% déle než 7 dnů (u dětí 5 dní), pokud nestanoví lékař jinak. Pokud se do 7 dnů (u dětí do 5 dnů) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. 

Složení: Léčivou látkou je oxymetazolini hydrochloridum. Pomocnými látkami jsou: monohydrát kyseliny citronové, dihydrát natrium-citrátu, glycerol 85%, čištěná voda. 

Kontraindikace: Přípravek Nasivin Sensitive 0,05% je určen pro děti a dospívající od 6 let věku. Přípravek Nasivin Sensitive 0,05% má být používán během těhotenství a kojení po pečlivém zvážení poměru přínosu a rizika léčby, a pouze po poradě s lékařem. 

Léky k nosnímu podání s léčivou látkou oxymetazolin-hydrochlorid. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. 

Výrobce: Merck
Typ: Volně prodejné léky
Cena obvyklá*:
109 s dph
Vaše cena:
99 s dph
SUKL: 0171031
PDK: 2738640
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů