Exoderil kožní roztok 1x20ml

Exoderil kožní roztok 1x20ml

Výrobce: Sandoz
Typ: Volně prodejné léky
SUKL: 0054315
PDK: 1146126
Další informace:
Příbalový leták

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
31630
Cena obvyklá:348
Ušetříte:9.1%
kusů
Skladem
Popis:

Exoderil je antimykotický, protizánětlivý kožní roztok ke kožnímu podání. Účinkuje proti houbám, kvasinkám a plísním, má antibakteriální účinek. Díky obsaženým látkám rychle ustupují příznaky zánětu, zvláště svědění.

Přípravek se používá k léčbě plísňových onemocnění kůže nebo kožních záhybů, meziprstových plísňových onemocnění, plísňových onemocnění nehtů, onemocnění kůže způsobených kvasinkami, léčbě pityriasis versicolor, která je vyvolávána Pityrosporon orbiculare, k léčbě mykóz způsobených druhotnou bakteriální infekcí a zánětlivých kožních plísňových onemocnění (se svěděním i bez svědění).

Dávkování a způsob užití: Roztok se používá 1x denně na postižené místo kůže a na jeho okolí, po očištění a osušení. Při plísňové infekci nehtů se doporučuje používat 2x denně. Aby se zabránilo opakování onemocnění, v léčbě by se mělo pokračovat ještě nejméně 2 týdny po vymizení příznaků nebo po vymizení obtíží. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 4 týdny. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. 

Složení: Léčivou látkou je naftifini hydrochloridum 10 mg v 1 ml roztoku. Pomocnými látkami jsou propylenglykol, bezvodý ethanol, čištěná voda. 

Kontraindikace: Nepoužívejte přípravek Exoderil, jestliže jste alergický(á) (přecitlivělý(á)) na léčivou látku nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku.

Lék k zevnímu použití s účinnou látkou naftifini hydrochloridum. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Výrobce: Sandoz
Typ: Volně prodejné léky
Cena obvyklá*:
348 s dph
Vaše cena:
31630 s dph
SUKL: 0054315
PDK: 1146126
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů