Klosterfrau MELISANA koncentrát 1x155ml

Klosterfrau MELISANA koncentrát 1x155ml

Výrobce: M.C.M. Klosterfrau Healthcare s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
SUKL: 0066928
PDK: 0084369
Další informace:
Příbalový leták

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
19890
Cena obvyklá:219
Ušetříte:9.2%
kusů
Skladem
Popis:

Přípravek Klosterfrau Melisana koncentrát je tradiční rostlinný léčivý přípravek. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Přípravek je určen pro dospělé. 

Perorální podání: Užívá se jako pomocný lék při lehčích psychovegetativních poruchách, jako např. při snížené chuti k jídlu, žaludečních a střevních obtížích neurotického původu; snížené schopnosti uklidnění nebo bolesti hlavy při rozčilení, trémě, nervozitě, menstruaci, v přechodu (klimakteriu), při atmosferických změnách a při ztíženém usínání při těchto stavech. Podpůrně se užívá při nachlazení, chřipkových stavech nebo při kontaktu s nimi.

Kožní podání: Užívá se jako pomocný lék při bolestech nervového původu včetně ústřelu (náhlá bolest v bederní krajině spojená s křečí zádových svalů), bolesti svalů (např. zad) po fyzické zátěži.

Dávkování a způsob užití: Používá se perorálně (ústy) nebo ke kožnímu podání. Perorální podání: pokud lékař nedoporučí jinak, užívá se 1 čajová lžička (5 ml) 1-3krát denně, zředěná dvojnásobným množstvím vody. Přípravek se užívá po jídle. Kožní podání: přiměřené množství neředěného roztoku se jemně vtírá do pokožky 2x až 3x denně na bolestivá místa. K obkladům nebo u osob s citlivější pokožkou se roztok ředí dvojnásobným množstvím vody.

Složení: Klosterfrau Melisana koncentrát obsahuje léčivé látky 100 ml roztoku obsahuje až 65 mg silice získané z těchto množství léčivých rostlin: Melissae folium do 536 mg, Inulae radix do 714 mg, Angelicae radix do 714 mg, Zingiberis radix do 714 mg, Caryophylli flos do 285 mg, Galangae radix do 285 mg, Piperis nigri fructus do 71 mg, Gentianae radix do 714 mg, Myristicae semen do 71 mg, Aurantii pericarpium do 714 mg, Cinnamomi cortex do 321 mg, Cassiae flos do 36 mg, Cardamomi fructus do 10 mg. Pomocnou látkou je ethanol 66,8% (obj.)

Lék k vnitřnímu užití nebo kožnímu podání. Pečlivě čtěte příbalovou informaci. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití.

Výrobce: M.C.M. Klosterfrau Healthcare s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
Cena obvyklá*:
219 s dph
Vaše cena:
19890 s dph
SUKL: 0066928
PDK: 0084369
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  


Produkt se dále nachází v těchto kategoriích: