BIO agáve sirup 250ml

BIO agáve sirup 250ml

Výrobce: HEALTH LINK s.r.o.
Typ: Čaje, potraviny
SUKL: 0000000
PDK: 4514254

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
7850
Cena obvyklá:86
Ušetříte:8.7%
kusů
Skladem
Popis:

Agávový sirup je komerčně vyráběné sladidlo získávané z několika druhů agáve. Je sladší než med, ale bývá řidší a tekutější.

Agávový sirup byl mexickými Aztéky po staletí používán jako sladidlo a dochucovadlo, i když i oni si byli vědomi jeho zdravotních účinků a používali jej i jako medicínu, především při hojení ran a léčbě kožních infekcí. 

Při výrobě agávového sirupu je míza ze střední části rostliny extrahována, filtrována a zahřívána při nízkých teplotách. Hlavním polysacharidem je inulin neboli fruktosan, který je tvořen převážně fruktózou. Tato šťáva je pak koncentrována na tekutinu ve formě sirupu. Jeho barva je od světlé až po tmavě jantarovou.

Tento agáve sirup má jantarovou barvu a příjemnou sladkou chuť.

Složení: 100% BIO sirup z agáve

     ve 100 g výrobku
Energetická hodnota 1345 kJ / 321 kcal
Tuky 0 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 82 g
- z toho cukry 72 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0 g

 

Návod na použití: Do sladkého pečiva, dezertů, ovocných salátů, jogurtů, na müsli, palačinky, k oslazení nápojů. Agávový sirup je chutné přírodní sladidlo, které mohou používat lidé na redukční dietě, někteří diabetici a všichni, kteří chtějí cíleně ve stravě omezit rafinované cukry s vysokým glykemickým indexem. 

Agávový sirup je přibližně 1,5 x sladší než cukr a v receptech proto často nahrazuje cukr nebo med. Pro vegetariány je vítanou alternativou k medu, který někteří považují za živočišný produkt. 

Agávový sirup se snadno a rychle rozpouští, a proto je vhodným sladidlem do studených nápojů, např. ledový čaj. Přidává se také do snídaňových cereálií jako pojidlo.

Výrobce: HEALTH LINK s.r.o.
Typ: Čaje, potraviny
Cena obvyklá*:
86 s dph
Vaše cena:
7850 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 4514254
počet kusů