Guareta vanilkový pudink v prášku 3ks

Guareta vanilkový pudink v prášku 3ks

Výrobce: Dr.Staněk spol.s.r.o.
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 3902864

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
13230
44,10 Kč / 1 kus
Cena obvyklá:146
Ušetříte:9.4%

Produkt je dočasně nedostupný

Popis:

Dieta s omezeným množstvím energie určená pro snižování tělesné hmotnosti. Osvěžující vanilková chuť, rychlá příprava s nízkotučným mlékem za studena!

Účel použití:Pro regulaci hmotnosti jako náhrada jednoho či více hlavních jídel v rámci celodenní stravy.

Doporučené dávkování: 1 - 4 sáčky denně, pokud lékař nedoporučí jinak. Ostatní jídla nutno přizpůsobit dietnímu programu, který by měl obsahovat dvě hlavní nízkoenergetická jídla s důrazem na příjem nízkotučných mléčných a masných výrobků, zeleniny a ovoce, přílohy v adekvátním množství (rýže, brambory, nízko vaječné těstoviny) a mlýnskopekárenské výrobky s vyšším obsahem vlákniny. 
1 - 2 sáčky denně po dobu úpravy tělesné hmotnosti nebo jako doplněk stravy při realimentaci, zvýšené tělesné aktivitě, v rekonvalescenci a při sportování. 
1 sáček denně lze doporučit při dlouhodobém dodržování nízkoenergetické diety o energetickém obsahu 5-6MJ. 

Při redukční dietě doporučujeme vypít denně 1,5 - 2,0 l tekutin ve formě vody, neslazené minerálky nebo sodovky. Příjem tekutin možno částečně nahradit čajem nebo kávou, pokud je snášíte a nezakázal vám je lékař. Nedílnou součástí redukčního režimu je přiměřené zvýšení pohybové aktivity. Je možno doporučit chůzi, jízdu na kole a plavání ve vyhřátém bazénu.

Složení: mléčná bílkovina, sacharóza, sójová bílkovina, inulin, sójový olej, škrob, odtučněný mléčný prášek, stabilizátory: terciární fosforečnan sodný a octan vápenatý, maltodextrin, koncentrát minerálních látek, laktóza, aroma, emulgátor: sójový a slunečnicový lecitin, náhradní sladidlo: aspartam, barvivo: β-karoten, vitamínový koncentrát, antioxidanty: L-ascorbylpalmitát, α-tokoferol. 

Obsahuje zdroj fenylalaninu.

Upozornění: Výrobek není vhodný pro děti a dospívající, pro těhotné a kojící ženy, pro osoby se závažnějším onemocněním srdce (krátké období po infarktu, poruchy srdečního rytmu), ledvin a jater, pro osoby s vředovou chorobou, pro diabetiky I. typu a osoby, které v posledním půlroce prodělaly mozkovou cévní příhodu.

Dietu nepodávat nemocným s intolerancí laktózy a s alergií na součásti mléka a osobám s poruchami příjmu a využití potravin. 

Není určeno osobám mladším 18 let.

Upozornění pro alergiky: obsahuje mléko, sóju a pšenici. Může obsahovat stopová množství vajec.

Pacienti léčení perorálními antidiabetiky, diuretiky a antihypertenzívy:
U otylých diabetiků léčených pouze dietou nebo prášky (antidiabetiky) je podání přísné nízkoenergetické diety plně indikováno. Obvykle bývá nutné po poradě s lékařem snížit dávku antidiabetik, diuretik (léků na odvodnění) a léků snižující krevní tlak.

Způsob přípravy: Obsah sáčku nasypte do 200ml nízkotučného mléka (0,5% tuku) a pečlivě rozmíchejte metlou, šejkrem, anebo mixerem. Uložte do chladničky asi na 3 minuty.

Doplněk stravy

Výrobce: Dr.Staněk spol.s.r.o.
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
146 s dph
Vaše cena:
13230 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3902864

Produkt je dočasně nedostupný