FLEXISEQ gel 1x50 g

FLEXISEQ gel 1x50 g

Výrobce: INOMEDA Sp. z o.o.
Typ: Zdravotnický prostředek
SUKL: 0000000
PDK: 3704468
Další informace:
Příbalový leták

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
620
Cena obvyklá:682
Ušetříte:9.1%
kusů
Skladem
Popis:

FLEXISEQ je gel, který nabízí originální řešení bolesti a ztuhlosti spojené s osteoartritidou. Lubrikuje chrupavku v kloubech, čímž ulevuje od bolesti, tuhosti a zlepšuje poškozenou funkci kloubů spojenou se všemi fázemi osteoartritidy.

Na rozdíl od tradičnější léčby, která jen blokuje signály bolesti, Flexiseq působí jinak. Přímo lubrikuje postižený kloub a přináší tak úlevu od bolesti bez potřeby léků. Patentovaná technologie Seq obsahuje nanostruktury – vezikuly „Sequessome™“ – skládající se z částic, které jsou lidskému tělu přirozené.

Účinnost byla prokázána v klinických studiích. Díky svým efektivním a jedinečným účinkům získal Flexiseq ocenění NEJLEPŠÍ NOVÝ PRODUKT v Irsku a CENU ZA INOVACE v Německu.

Dávkování a způsob užití: Pokud lékař neurčí jinak, nanášejte 2x denně (ráno a večer) na měkké tkáně v okolí postiženého kloubu. Naneste množství odpovídající velikosti ošetřovaného kloubu: pro koleno, rameno nebo kyčel naneste množství dlouhé jako váš ukazovák, pro kotník, zápěstí nebo prsty na jedné ruce naneste množství dlouhé jako polovina vašeho ukazováku. Nechte ošetřenou oblast alespoň 10 minut zaschnout (nebo dokud nebude úplně suchá), než ji zakryjete.

Přípravek je určen pouze pro vnější použití! Neaplikujte na otevřené rány, zraněnou nebo infikovanou pokožku či sliznice.

Složení: Gel obsahuje vodu, fosfatidylcholin, alkohol, glycerin, karbomer, polysorbát 80, disodný fosfát, hydroxid sodný, benzylalkohol, methylparaben, ethylparaben, linalool, disodná EDTA, fosfát sodný, metabisulfit sodný a BHT.

Zdravotnický prostředek

Výrobce: INOMEDA Sp. z o.o.
Typ: Zdravotnický prostředek
Cena obvyklá*:
682 s dph
Vaše cena:
620 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3704468
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů