EndWarts ORIGINAL 5ml roztok k odstranění bradavic

EndWarts ORIGINAL 5ml roztok k odstranění bradavic

Výrobce: Meda
Typ: Zdravotnický prostředek
SUKL: 0000000
PDK: 3862647

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
28780
Cena obvyklá:317
Ušetříte:9.2%
kusů
Skladem
Popis:

Účinné odstranění bradavic. Přípravek EndWarts ORIGINAL je vhodný pro celou rodinu k ošetření bradavic na rukou, nohou, loktech a kolenou. Obsahuje roztok kyseliny mravenčí, která po nanesení přiloženými vatovými tampony proniká hluboko do bradavice, kterou vysušuje. Díky praktické metodě „namoč a nanes“ je ošetření velmi snadné a provádíte ho pouze jedenkrát týdně. Roztok nezanechává na kůži žádné stopy. Ihned po aplikaci si můžete natáhnout ponožky nebo se vykoupat. Jedna lahvička EndWarts Original vystačí zhruba na 30 ošetření 1–5 bradavic. 

Hlavní vlastnosti:

  • možné použití více osobami
  • použití pouze 1x týdně
  • po konzultaci s lékařem i pro děti do 4 let
  • při správném použití nezanechává jizvy, je baktericidní 

Složení: 85% roztok kyseliny mravenčí. 

Použití: Pomocí přiložené vatové tyčinky naneste nepatrné množství roztoku na bradavici, přiložte na 1 sekundu a 1-2x opakujte. Aplikujte pravidelně 1x týdně, dokud bradavice zcela nezmizí.  

Upozornění: Před použitím si pečlivě přečtěte návod k použití. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Žíravina s dráždivým zápachem. Pokud prostředek aplikujete na okolní pokožku, postižené místo ihned omyjte vodou. Příliš silná nebo nesprávná aplikace může způsobit bolest a poškodit pokožku. Jestliže vám roztok vnikne do očí, okamžitě je alespoň 15 minut opakovaně vyplachujte vlažnou vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Zvlášť opatrní buďte při ošetřování jemné pokožky, například u dětí nebo v horní části ruky. Diabetici by měli přípravek používat s mimořádnou opatrností a pouze na bradavice na zdravé kůži (nepoškozené a nepostižené diabetickým onemocněním).

Zdravotnický prostředek. Před použitím si pečlivě pročtěte návod k použití. Č. notifikované osoby: 0546.

Výrobce: Meda
Typ: Zdravotnický prostředek
Cena obvyklá*:
317 s dph
Vaše cena:
28780 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3862647
počet kusů