KAdermin práškový sprej 125 ml

KAdermin práškový sprej 125 ml

Výrobce: Valtix Pharma s.r.o.
Typ: Zdravotnický prostředek
SUKL: 0000000
PDK: 4808318

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
33860
270,90 Kč / 100 mililitrů
Cena obvyklá:372
Ušetříte:9%
kusů
Skladem
Popis:

KAdermin práškový sprej při aplikaci vytváří ochrannou vrstvu, která působí jako bariéra, čímž se vytváří ochranné prostředí před mikrobiální kontaminací a podporuje obnovení běžných fyziologických podmínek potřebné pro samovolnou regeneraci kůže. Funkce bariéry je zajištěna spojením kaolínu s kyselinou hyaluronovou, přičemž obě látky mají specifický účinek: kaolin působí jako absorbent v případě mokvajících ran, zatímco kyselina hyaluronová svým hydratačním účinkem působí jako filmotvorný polymer, který vytváří tenkou vrstvu a podporuje tak hydrataci tkáně. Komplex SCX-prášek je vyroben z oxidu křemičitého obohaceného o ionty stříbra a chlorhexidin a je součástí filmu vytvořeného z kaolínu a kyseliny hyaluronové. Díky svým antimikrobiálním účinkům je vzniklý film odolný proti mikrobiální kontaminaci, čímž se zvyšuje účinek ochranného filmu na hojení poranění, a film se tak stává účinnou ochranou proti vnějšímu mikrobiálnímu napadení. 

Dávkování a způsob užití: Aplikujte jedenkrát za den. Před použitím kůži umyjte a pečlivě usušte. Před použitím sprej dobře protřepte. Naneste tenkou vrstvu prášku pouze na postižené místo, dávkujte ze vzdálenosti 10 cm. Nemasírujte: prášek musí vytvořit souvislou ochrannou vrstvu. 

Složení: KAdermin práškový sprej obsahuje SCX-prášek (oxid křemičitý obohacený o ionty stříbra a chlorhexidin), kaolin, oxid křemičitý, kyselinu hyaluronovou.

Hnací náplň: propan-butanová směs. 

Upozornění: Pro úplné informace o použití zdravotnického prostředku KAdermin práškový sprej si pečlivě přečtěte příbalovou informaci.

Zdravotnický prostředek

Výrobce: Valtix Pharma s.r.o.
Typ: Zdravotnický prostředek
Cena obvyklá*:
372 s dph
Vaše cena:
33860 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 4808318
počet kusů