Nicorette Spray s příchutí lesního ovoce 1mg / dávka, orální sprej, roztok

Nicorette Spray s příchutí lesního ovoce 1mg / dávka, orální sprej, roztok

Výrobce: Johnson&Johnson
Typ: Volně prodejné léky
SUKL: 0136803
PDK: 3478261
Další informace:
Příbalový leták

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
439
Cena obvyklá:483
Ušetříte:9.1%
kusů
Skladem
Popis:

Nicorette Spray s příchutí lesního ovoce zmírňuje abstinenční příznaky při vysazení nikotinu včetně chuti na cigaretu, tedy příznaky spojené s ukončením kouření. Pokud náhle ukončíte přísun nikotinu z tabáku do těla, začnete mít různé nepříjemné pocity nazývané abstinenční příznaky. Používáním Nicorette Spray s příchutí lesního ovoce můžete zabránit chuti na cigaretu a těmto nepříjemným pocitům, nebo je zmírnit, protože na krátkou dobu dodáváte svému tělu malé množství nikotinu.

Nicorette Spray s příchutí lesního ovoce neobsahuje dehet, oxid uhelnatý nebo další škodliviny obsažené v cigaretovém kouři.

Balení obsahuje 1x13,2 ml. 

Dávkování a způsob užití

1. krok: 1.-6. týden: Použijete 1 nebo 2 dávky v době, kdy byste obvykle kouřil(a) cigaretu, nebo když máte chuť si zakouřit. Nejdříve vstříkněte jednou, a pokud chuť na cigaretu během několika minut neodezní, vstříkněte podruhé. Jestliže jsou zapotřebí 2 dávky, je možné další dávkování provádět již jako 2 po sobě jdoucí dávky. Pro většinu kuřáků to znamená přibližně 1-2 dávky každých 30 minut až 1 hodinu. Například jestliže kouříte průměrně 15 cigaret denně, máte v průběhu dne používat 1-2 dávky nejméně 15krát. Nepoužívejte více než 2 dávky najednou nebo 4 dávky za hodinu. Nejvyšší dávka je 64 vstřiků v průběhu 16 hodin během jednoho dne.

2. krok: 7.-9. týden: Začněte snižovat počet dávek za den. Do konce 9. týdne byste měl(a) používat POLOVINU průměrného počtu dávek za den oproti 1. kroku.

3. krok: 10.-12. týden: Pokračujte ve snižování počtu dávek za den tak, abyste ve 12. týdnu nepoužíval(a) více než 4 dávky za den. Jakmile snížíte dávku na 2-4 dávky za den, měl(a) byste přestat Nicorette Spray s příchutí lesního ovoce používat.

Při podávání orálního spreje nejezte ani nepijte.

Po skončení léčby můžete mít opět chuť si zakouřit. Případný zbytek spreje si ponechte pro případ, že Vás náhle přepadne chuť si zakouřit. Když máte chuť na cigaretu, použijte jednu dávku, nebo dvě dávky, pokud jedna dávka během několika minut nepomáhá. Nicorette Spray s příchutí lesního ovoce se obvykle používá po dobu 3 měsíců, ale nemá být používán déle než 6 měsíců. Jestliže potřebujete sprej používat déle než 6 měsíců, poraďte se se svým lékařem. 

Složení: Léčivou látkou je nicotinum. Jedna dávka spreje dodává nicotinum 1 mg. Pomocnými látkami jsou: propylenglykol (E1520), bezvodý ethanol, trometamol, poloxamer 407, glycerol 85% (E422), hydrogenuhličitan sodný, levomenthol, aroma lesních plodů, tekuté chladivé aroma, sukralóza, draselná sůl acesulfamu, butylhydroxytoluen (E321), kyselina chlorovodíková (k úpravě pH) a čištěná voda. 

Kontraindikace: Nepoužívejte Nicorette Spray s příchutí lesního ovoce, jestliže jste alergický(á) na nikotin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku, jestliže jste mladší 18 let a jestliže jste nikdy nekouřil(a). 

Reklama na léčivý přípravek. Nicorette Spray 1mg/dávka, orální sprej, roztok obsahuje nikotin a je určen k podání do úst. Čtěte pečlivě příbalový leták. 

Výrobce: Johnson&Johnson
Typ: Volně prodejné léky
Cena obvyklá*:
483 s dph
Vaše cena:
439 s dph
SUKL: 0136803
PDK: 3478261
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  


Produkt se dále nachází v těchto kategoriích: