Exoderil krém 15 g

Exoderil krém 15 g

Výrobce: Sandoz
Typ: Volně prodejné léky
SUKL: 0072927
PDK: 9002260026968
Další informace:
Příbalový leták

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
13370
Cena obvyklá:147
Ušetříte:9%
kusů
Skladem
Popis:

Exoderil krém se používá k léčbě plísňových onemocnění kůže, kožních záhybů, meziprstí a nehtů u dospělých i dětí. Exoderil krém má protiplísňový, protizánětlivý a antibakteriální účinek. Používá se k léčbě plísňových onemocnění kůže, meziprstí, nehtů, k léčbě onemocnění kůže způsobené kvasinkami, k léčbě pityriasis versicolor. Dále při zánětlivých kožních plísňových onemocněních se svěděním i bez svědění. Přípravek Exoderil je vhodný pro dospělé i děti. 

Jak se přípravek Exoderil krém používá: Krém se používá 1x denně na postižené místo kůže. Při plísňové infekci nehtů se doporučuje používat 2x denně. Celková délka léčby závisí na rozsahu, lokalizaci a charakteru onemocnění a obvykle trvá 2-4 týdny. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 4 týdny. 

Složení: Léčivou látkou je naftifini hydrochloridum 10 mg v 1 g krému. Pomocnými látkami jsou benzylalkohol, hydroxid sodný, sorbitan-stearát, cetyl-palmitát, cetylalkohol, stearylalkohol, polysorbát 60, isopropyl-myristát, čištěná voda. 

Upozornění: Exoderil obsahuje cetylalkohol a stearylalkohol. Tyto látky mohou způsobit místní kožní reakce (např. kontaktní dermatitidu).

Lék k vnějšímu užití s účinnou látkou naftifini hydrochloridum. Čtěte pozorně příbalový leták.

 

Výrobce: Sandoz
Typ: Volně prodejné léky
Cena obvyklá*:
147 s dph
Vaše cena:
13370 s dph
SUKL: 0072927
PDK: 9002260026968
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  


Produkt se dále nachází v těchto kategoriích: